Domy z Drewna

dom z drewna warmińsko-mazurskie

Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów, którzy noszą się z zamiarem budowy domu całorocznego w technologii szkieletowej lub domku letniskowego z bali drewnianych. Wyróżnia nas ponad 25-letnie doświadczenie w branży, które pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych fachowców oraz nowoczesnym sprzętem i jesteśmy w stanie zagwarantować Ci kompleksową obsługę inwestycji.

Domy z drewna – warmińsko-mazurskie

Budownictwo drewniane cieszy się coraz większym zainteresowaniem polskich inwestorów. W porównaniu do tradycyjnych technologii charakteryzuje je szybkość wznoszenia domu, optymalizacja kosztów budowy i brak sezonowości. Nie ma przeszkód, by nawet zimą budować domy z drewna. Warmińsko-mazurskie jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej rozwiniętych pod względem gospodarczym regionów w Polsce. Jest to kraina pełna rozległych lasów, jezior i rozbudowanych aglomeracji, będących ważnymi ośrodkami kulturalnymi, edukacyjnymi i gospodarczymi. Życie na Warmii i Mazurach to życie blisko natury. Zakup działki budowlanej w tym województwie będzie spełnieniem marzeń dla osób poszukujących ciszy, spokoju i zakątka pełnego zieleni. Jednocześnie nie trzeba rezygnować z wygód, jakie daje życie w pobliżu dużego miasta.

Domy szkieletowe – warmińsko-mazurskie

Domy szkieletowe, znane również jako domy kanadyjskie, pozwalają na dużą swobodę projektowania i łatwość adaptacji do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza firma, korzystając z wieloletniego doświadczenia i najnowszych technologii, oferuje kompleksową realizację projektów domów szkieletowych, zapewniając wysoki standard wykonania oraz trwałość i energooszczędność budynków. Pomaga nam w tym m.in innowacyjny system izolacji ścian zewnętrznych  wykorzystujący płyty STEICO Protect oraz materiał izolacyjny STEICOflock, który jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań w branży budownictwa drewnianego. Na zewnętrznych i wewnętrznych ścianach budynku instalujemy specjalistyczne płyty G/k-Kauf AkusticPLUS. W połączeniu z izolacją Rockwool Acoustic osiągamy maksymalne tłumienie dźwięków wewnątrz budynku, co przekłada się na wyjątkowy komfort akustyczny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, tworzymy domy, które są nie tylko funkcjonalne i wygodne do życia, ale też takie, które doskonale wkomponowują się w naturalne otoczenie Warmii i Mazur.

Domy z bali – warmińsko-mazurskie

Z racji tego, że województwo warmińsko-mazurskie, jest regionem o dużym potencjale turystycznym, wiele osób decyduje się na zakup lub budowę domku letniskowego na tym terenie. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa wymarzony domek całoroczny lub sezonowy z bali drewnianych. Nasze domy drewniane warmińsko-mazurskie łączą w sobie tradycyjną estetykę z nowoczesnymi rozwiązaniami, co sprawia, że są one idealnym wyborem zarówno dla miłośników rustykalnego stylu, jak i osób szukających maksymalnego komfortu w nowoczesnym wydaniu. Domy z bali charakteryzują się wyjątkowym klimatem, który doskonale współgra z otaczającą naturą. Do ich budowy wykorzystujemy najlepsze jakościowo materiały, które zapewniają trwałość i wytrzymałość konstrukcji, a także doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Wnętrze domku można zaaranżować zgodnie z własnym pomysłem. Drewniana konstrukcja budynku daje możliwość tworzenia oryginalnych i przyjaznych do życia przestrzeni.