Domy z Drewna

dom drewniany łódzkie

Nosisz się z zamiarem budowy całorocznego domu drewnianego na terenie województwa łódzkiego? Szukasz rzetelnego wykonawcy, który zrealizuje inwestycję z użyciem materiałów najwyższej jakości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Cechuje nas ponad dwudziestoletnie doświadczenie w budowie domów w technologii drewnianej. Na swoim koncie mamy wiele ambitnych projektów, które wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych instalacji, funkcjonalnością oraz efektowną bryłą. Podobają Ci się domy drewniane? Łódzkie, zapraszamy do współpracy!

Domy z drewna – łódzkie

Budowa modułowych domów z drewna to nasza specjalność. Powstają one ze wcześniej przygotowanych prefabrykatów, które następnie wykorzystywane są do stworzenia szkieletu budynku mieszkalnego na placu budowy. Całoroczne domy modułowe cechują się podobną wytrzymałością i trwałością, co budynki murowane, jednak w przeciwieństwie do nich, są gotowe do zamieszkania już po kilku miesiącach od rozpoczęcia inwestycji. Do budowy domów z drewna w łódzkim wykorzystujemy najlepsze materiały i najnowocześniejsze technologie. Za podstawowy surowiec służy nam certyfikowane drewno sosnowe, świerkowe lub modrzewiowe C24. Dzięki profesjonalnej impregnacji jest ono odporne na działanie wilgoci, ognia, grzybów oraz insektów żerujących na drewnie. Z tego samego surowca budujemy również dach, który następnie wykańczamy gontem bitumicznym, blachodachówką lub dachówką ceramiczną. Dbamy także o solidne ocieplenie ścian zewnętrznych i stropów, dzięki czemu modułowe domy z drewna charakteryzują się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną i akustyczną.

Nasz nowoczesny system izolacji ścian zewnętrznych, oparty na płytach STEICO Protect i izolacji STEICOflock, stanowi obecnie czołowe rozwiązanie w dziedzinie budownictwa drewnianego. Wewnątrz budynku oraz na jego ścianach zewnętrznych instalujemy specjalne płyty G/k-Kauf AkusticPLUS. Dodatkowo, przy wykorzystaniu izolacji Rockwool Acoustic, osiągamy doskonałe tłumienie dźwięków wewnątrz budynku, co przekłada się na komfort i ciszę w jego wnętrzu.

Całoroczne domy z drewna – łódzkie

Specjalizujemy się w tworzeniu solidnych i trwałych konstrukcji, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i które zapewniają wysoki komfort życia, dzięki temu, że całoroczne domy z drewna są dopasowane do indywidualnych potrzeb inwestora. Bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania, pomysły i oczekiwania naszych klientów i aktywnie pomagamy im w spełnieniu marzeń o wygodnym i funkcjonalnym domu. Drewno jest surowcem, który pozwala na bardzo dużą elastyczność w projektowaniu jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Stosując technologię modułową, jesteśmy w stanie stworzyć dom o dowolnym metrażu, układzie wnętrz i wyglądzie bryły. Budujemy domy parterowe, piętrowe, z antresolą, z poddaszem użytkowym, o klasycznym lub nowoczesnym wyglądzie. Mamy też doświadczenie w realizacji nietypowych projektów, w tym domów stylizowanych na minione epoki. Co ważne, jesteśmy w stanie zaadaptować projekty tak, by stworzyć ekologiczne i energooszczędne domy z drewna. Łódzkie jest województwem, w którym zrealizowaliśmy dziesiątki takich inwestycji.

Domy z bali – łódzkie

Projektujemy i wznosimy całoroczne i letniskowe domy z bali drewnianych. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią naturalne walory tego surowca. W drewnianych domach panuje przyjazny dla człowieka mikroklimat, co ułatwia wypoczynek i regenerację. Takie domy same regulują swoją wilgotność, dobrze zatrzymują ciepło we wnętrzach i posiadają dobrą izolację akustyczną. Domy z bali zachwycają klasyczną bryłą i funkcjonalnością, dlatego są bardzo popularne w regionach turystycznych, takich jak tereny nadmorskie, góry czy Mazury. Chcesz mieć własny domek z bali w łódzkim? Skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły współpracy!