Domy z Drewna

dom drewniany mazowieckie

Szukasz niezawodnej firmy, która specjalizuje się w budowie domów drewnianych na terenie województwa mazowieckiego? Zaufaj naszym specjalistom! Możemy się pochwalić ponad 25-letnim doświadczeniem w branży budownictwa drewnianego i przez wszystkie te lata udało nam się zrealizować dziesiątki wspaniałych inwestycji na terenie Warmii i Mazur, Mazowsza oraz województwa łódzkiego. Podobają Ci się domy drewniane? Mazowieckie, zapraszamy do współpracy!

Domy z drewna – mazowieckie

Całoroczne domy z drewna budowane w technologii modułowej cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich i zagranicznych inwestorów. Swoją trwałością i wytrzymałością dorównują domom murowanym, lecz wznosi się je w znacznie krótszym czasie, bo nie w ciągu 1,5-2 lat, a w ciągu kilku miesięcy. Jest to możliwe dzięki prefabrykatom, czyli gotowym elementom konstrukcyjnym, które produkowane są w fabrykach, a następnie dostarczane na plac budowy, gdzie ekipa budowlana, łączy je ze sobą niczym puzzle 3D.

Całoroczne domy drewniane – mazowieckie

Całoroczne domy z drewna powstają z certyfikowanych i wysokogatunkowych materiałów, co warunkuje ich trwałość oraz znakomite parametry techniczne, w tym doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną. Nasz zaawansowany system izolacji, opierający się na zastosowaniu płyt STEICO Protect i materiału izolacyjnego STEICOflock, jest obecnie jednym z najnowocześniejszych rozwiązań w branży budownictwa drewnianego. Wewnątrz budynku oraz na jego zewnętrznych ścianach stosujemy wyspecjalizowane płyty G/k-Kauf AkusticPLUS. W połączeniu z wełną Rockwool Acoustic osiągamy maksymalne tłumienie dźwięków wewnątrz budynku, co gwarantuje wyjątkowy komfort i ciszę w pomieszczeniach.

Technologia modułowa pozwala na pełne dostosowanie projektu budynku mieszkalnego do potrzeb inwestora. Nawet po zakończeniu inwestycji dom drewniany można z łatwością rozbudować, kiedy tylko zajdzie taka konieczność. Budujemy zarówno parterowe domy modułowe o powierzchni kilkudziesięciu m², jak i przestronne rezydencje przystosowane do potrzeb dużych rodzin. Współpracujemy także z renomowanymi biurami architektonicznymi, które projektują domy z drewna. Mazowieckie jest jednym z regionów, gdzie prowadzimy szeroko zakrojoną działalność.

Domy z bali – mazowieckie

Jeśli marzysz o urokliwym domu z bali w województwie mazowieckim, nasza firma jest tu po to, by spełnić Twoje oczekiwania. Mamy doświadczenie w tworzeniu domów z bali drewnianych, które łączą w sobie tradycyjny wygląd z nowoczesnymi udogodnieniami. Oferowane przez nas domy letniskowe z bali wykonywane są z najwyższej jakości drewna, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość na lata. Dbamy o to, by każdy projekt był jak najlepiej dostosowany do potrzeb naszych klientów – zarówno pod względem metrażu, rozkładu pomieszczeń czy dostępu do nowoczesnych instalacji, takich jak np. fotowoltaika czy pompa ciepła. 

Nasze know-how w zakresie budowy domów z bali na terenie mazowieckiego pozwala nam na realizację nawet najbardziej ambitnych projektów, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Zawsze staramy się wykorzystać naturalne atuty drewna, co sprawia, że każdy nasz dom jest wyjątkowy. Nasza oferta obejmuje różnorodne style – od klasycznych, rustykalnych projektów, aż po nowoczesne, minimalistyczne koncepcje. Zrealizujemy dla Ciebie domek letniskowy typu stodoła, domek z antresolą, a nawet dom energooszczędny. Jesteśmy elastyczni i otwarci na indywidualne pomysły naszych klientów i oferujemy im kompleksowe wsparcie techniczne i fachowe doradztwo w zakresie budowy i wykończenia domów z bali oraz domów drewnianych budowanych w technologii modułowej.